top of page

Tuntud ka kui inimkeskne disain, kasutajakogemuse disain või UX. See ongi see, mis teeb kasutajate kogemuse heaks.

TEENUSEDISAIN

Millega seda süüakse?

Teenusedisain aitab luua ja juhtida sinu konkurentsieeliseid – pole mingit vahet, kas sa oled suur tööstusettevõte, jaebränd või avaliku teenuse pakkuja.

See on nii metoodika, protsess kui ka mõtteviis. Meie töö on uurida ja kogeda sinu teenust kasutaja vaatevinklist ning näha, kus kasutaja jaoks tegelikult väärtus sünnib. Ja kus seda puudu jääb. Aastatega on toodete ja teenuste keskmine kvaliteeditase märgatavalt kõrgemaks tõusnud, mistõttu eristuvust ei loo enam see, mida sa teed ja pakud, vaid see, kui hea on kasutaja tegelik kogemus.


Määravaks saab oskus erinevate kasutajate teekonda kujundada ning see, kuidas just sina seda teed. Seda kogemust tuleb disainida ja juhtida, sest konkurents on tihe ning enamasti on alternatiiv kõigest ühe hiireklõpsu kaugusel. Kõik algab uuringutest – põhjalik sissevaade klientide ja lõppkasutajate käitumisse aitab aru saada, mis on nende jaoks tõeliselt oluline ning mis on need väikesed takistused, mis kogemust rikuvad. 


Uuringud ja kasutajaintervjuud ongi teenusedisaini kõige olulisem osa –  asetame ennast kasutaja kingadesse ning uurime välja, mida tema tunneb. Koosloomes sinu tiimiga aitame luua ja defineerida uue ja parema kliendi teekonna ning kujundada ükshaaval need puutepunktid, mis teenuse, toote või organisatsiooni eriliseks ja meeldejäävaks teevad. 


Alustada võib ka väiksemate ampsudega, sest arendusprotsess võib esimesel korral tunduda keeruline ja hirmutav. Selmet algust edasi lükata, soovitame tellida paaritunnine konsultatsioon või töötuba – see annab otsustajatele konteksti ning arusaamise, kuidas teenusedisain just teie organisatsioonile kasu ja väärtust luua saab. Või lükkame jälle edasi, teeme kunagi hiljem, praegu pole aega, vaja tulekahjusid kustutada?


Mida me teeme:

  • Kasutajauuringud ja süvaintervjuud

  • Strateegilised turu-uuringud

  • Valideerimisküsimustikud ja analüüs

  • Kasutajateekonna kaardistused

  • Teenuskontseptsioonide arendus

  • Töötoad ja koosloome tellija tiimiga

  • Prototüüpimine ja testimine

  • Skriptid ja juhised teenuste juurutamiseks

Tahad oma klientidele paremat kasutajakogemust?

Võta ühendust ja arutame asja.

bottom of page