top of page

Meie jaoks on teenusedisain ja bränding omavahel väga seotud – aitame luua paremat kasutajakogemust, uusi teenuseid, kontseptsioone, juhtida ja juurutada innovatsiooni sinu organisatsioonis.

TÄNA MENÜÜS

KUIDAS ME TÖÖTAME

Mis teeb Brand Manuali eriliseks?

"Nad ajavad järjekindlalt oma rida"

Disainerid, kes ei kujunda – me ei lähtu sinu kõhutundest ja soovidest, vaid uurime sügavuti, analüüsime, leiame üles juurprobleemi ja töötame koos välja toimiva lahenduse. 

Protsess ja tööriistad – paari aastakümnega on meil tekkinud korralik hulk meetodeid ja töölehti, mis on läbitestitud, toimivad ja pidevalt arenevad. Ka kõige keerukamate ja ootamatute probleemide puhul leiame lihtsa ja jõukohase viisi, et edasi liikuda. 

Lõppkasutaja vaatenurk – oleme alati lähtunud sellest, et lõppkliendile ja -kasutajale paremat kogemust luua. Sõltumata valdkonnast oskame panna end sinu kliendi kingadesse – olgu siis tegemist tervishoiu, meelelahutuse, panganduse, rasketööstuse, toitlustuse või mõne muu valdkonnaga. Vahet ei ole, kas era- või avalikus sektoris.

Tegutseme rahvusvaheliselt ning meie tööd on peetud isegi globaalse teenusedisaini auhinna vääriliseks. 

PARTNERID

J.Margus Klaar
Kaasasutaja

Margusel on üle 30 aasta kogemust strateegilise turunduse ja äriarenduse vallas. Brand Manuali asutamisest saadik 2009. aastal on ta aidanud luua meie teenusedisaini metoodikat, tööriistu ja hariduskontseptsiooni ning kirjutanud sellest isegi raamatu, mis on ilmunud inglise, eesti ja jaapani keeles.

Ta on sage esineja teenusedisaini ja innovatsiooni puudutavatel konverentsidel. Igapäevaselt nõustab ja aitab ta organisatsioonidel muuta oma tooteid ja teenuseid kliendikeskseteks, keskendudes kasutaja teekonna mõistmisele vajaduse tekkimisest rahuloluni. Margus on töötanud peaaegu kõigi tööstusharudega alates meditsiinist ja idufirmadest, lõpetades avalike teenuste ja riigiametitega.

 

Margus on aidanud ümber kujundada mitmeid tervise- ja hoolekandeteenuseid, muuta kutseharidust, aidanud rebrändida Eesti suurimat maiusetootjat, olnud mentoriks Euroopa Innovatsiooniakadeemias, külalislektoriks mitmetes rahvusvahelistes ülikoolides ning Service Design Networki teenusedisaini auhinna käivitajaks.

 

jmk@thebrandmanual.com

‭+372 507 8934

JMK_ega_230530_edited.jpg

Kaarel Mikkin
Kaasasutaja

Kaarel on heaks abiks, kui sa pole eriti kindel, mida sul täpselt vaja on, aga king pigistab. Eriti, kui tegemist pole jalanõude, vaid äriarenduse projektide või avalike teenustega, mis vajavad parendamist, aga sa ei oska kusagilt pihta hakata.

 

Ta on kogenud erinevate tööstusharudega (metall, puit, tekstiil, toit ja jook) ning kommerts- ja avalike teenustega kindlustusest energeetikani. Olles lähedalt näinud nende köögipoolt, on tal hea arusaam teguritest, mis mõjutavad nii nende valdkondade igapäeva kui ka keskkonnamõjusid.

 

Mentordades ja koolitades EBSis, Euroopa Innovatsiooniakadeemias ning mitmetes EASi arendusprogrammides on ta aidanud sadadel ettevõtetel defineerida oma eristuvust, eesmärke ja strateegiat ning integreerida neid oma uutesse toodetesse ja teenustesse.

 

Kui tunned, et miski takistab edasiliikumist ning vajad värsket kõrvaltvaataja pilku ja juhendamist, siis võta ühendust. Kaarel aitab viia läbi kasutajauuringuid, intervjuusid, koguda vajalikku sisendit ning kaasata koosloomesse nii tippjuhtkonda, töötajaid kui ka sinu lõppkasutajaid.

kaarel@thebrandmanual.com

‭+372 511 6555‬

Kaarel Enefit CROP_edited.jpg

Kaili Kallas
Partner

Kailil on üle kümne aasta kogemust nii avaliku kui ka erasektori teenuste kujundamisel ja täiustamisel. Tema kinnisasjaks on toodete, teenuste, brändide ja organisatsioonide paremaks muutmine nii, et nende kliendid saaks hea kogemuse.

Tema fookus ​kasutajakesksususele tagab, et kõik brändi või teenuse aspektid oleksid läbimõeldud ja vormistatud vastavalt iga sihtrühma vajadustele ja ootustele.

 

Varasem pikaajaline töökogemus Riigikantseleis ja jaekaubanduses on andnud väga hea kooli, et juhtida nii strateegilisi rebrandingu projekte kui ka keerulisi teenusedisaini väljakutseid avalikus sektoris. Sealhulgas projektid selliste ettevõtetega nagu Helmes, Kalev ja Põltsamaa, aga ka avalike teenuste pakkujatega nagu Tallinna Lennujaam, Elron, Tallinna Strateegiakeskus ja Haridus- ja Noorteamet.

Kaili empaatiavõime ning oskus samastuda väga erinevate kasutajagruppidega on teinud temast tugeva disaini- ja innovatsioonivaldkonna eestvedaja nii äri- kui ka avalikule sektorile.

kaili@thebrandmanual.com

‭+372 528 3585‬

Kaili Kallas Brand Manual

Ei tea, kust alustada? Sa pole esimene – kirjuta paar rida ja räägime. Mõtleme koos välja, kuidas edasi minna!

tallinn@thebrandmanual.com või helista +372 511 6555

e-governanceacademy_logo.png
1793692.png
Kaupmees_alternatiivlogo_sinine-2-1.png
Artboard 3_4x.png
Mega-Week_Logo-tallink-silja.png
TLL_logo_Tallinn.png
ELRON-min-1.png
Eesti_Energia_logo.svg.png.webp
Orkla.png
Universität_Tallinn_Logo.svg.png
taltech_2x.png
apollo-kino_1608154364.png
image-30-1.png
EASKredEx-Must-1.png
Tallinn_logo_RGB.png
harno.png
Haridus-_ja_Teadusministeeriumi_logo.png
bottom of page