top of page

Mõnikord on hea rääkida. Teistsuguse perspektiivi saamiseks tuleb vaadata probleemi erinevate vaatenurkade alt, mis annab sulle hea refleksiooni ning aitab kiiremini jõuda uute järeldusteni.

KAKS PEAD ON PAREM KUI ÜKS

Mentorlus ja konsultatsioon

Mitmekesisus juhib innovatsiooni. Kodupimedus tapab selle. Raamidest väljumiseks või millegi uue alustamiseks tasub probleemile värske ja teistsuuguse pilguga otsa vaadata.

Oleme töötanud ja näinud väga erinevate tööstusharude köögipoolt – tervishoid, õlletootmine, jaekaubandus, tootmine, hotellindus, rahandus, meelelahutus, kindlustus, turism, e-valitsus, haridus jne. Isegi kui sinu tegevusvaldkonna spetsiifika võib olla väga erinev, on lõppkasutajateks siiski tavalised inimesed. 


"Kodupimedus" tähendab seda, et juhid ei pruugi märgata võimalusi või probleeme, mis võivad olla otse nina ees, kuna nad on liiga seotud või tuttavad oma äriga, organisatsiooniga. See on sageli tingitud liigsest fookusseerimisest ettevõtte igapäevasele toimimisele või üksikutele detailidele, mis võib põhjustada suure pildi hajumist või ohtude ja võimaluste eiramist. Näiteks, kui ettevõte on aastaid keskendunud ühele tootele või teenusele, võib teil jääda märkamata, et turg nõuab mitmekesisemaid lahendusi. 


Kui ettevõte on alati teatud moel tegutsenud, siis võib jääda märkamata, et klientide ootused on muutunud ja uued lähenemisviisid võivad olla hulga tõhusamad. Selline kodupimedus võib olla piiravaks teguriks, et takistada uuendusi või kasvu. Seetõttu on hea vahepeal välja astuda oma tavapärasest ärikeskkonnast, et näha asju uuest perspektiivis ja mõista, kuidas enda ettevõtet saaks arendada. 


Mentorlus ja konsultatsioon pakuvad selleks kõige lihtsamat viisi – väga lühikese etteteatamise ja väga väikese ettevalmistusega on meil võimalik peegeldada kõrvaltvaatajana tagasi oma esmamuljet, anda kiiret edasisidet, visata õhku nii küsimusi kui ka ideid, millest võib olla abi suunamuutusel ja järgmise sammu astumisel. Konsultandina ei ole meie eesmärgiks teile meeldida, vaid olla aus ja otsekohene. Arusaadav, et see võib vahest ka päris valus tunduda. 


Kui oled ummikus või tunned vajadust kolmanda osapoole arvamuse järele, siis ära kõhkle. Palju lihtsam, kiirem ja odavam on konsultandiga rääkida ja vestluse käigus erinevaid tahkusid kombata, kui riskida paigalseisu või liiga tuttavas rajas püsimisega.


Mida me teeme:

  • Regulaarsed tagasisidestamise kohtumised

  • Eesmärgile fokusseeritud mentorlus

  • Mõtete põrgatamine välise vaatenurga pakkumiseks

  • Üks-ühele või juhtrühmaga ajurünnakud

Broneeri aeg, paar tundi leiab ka tihedamast kalendrist.

Helista või saada kiri, see ei maksa midagi.

bottom of page