top of page

Einstein on öelnud, et kui sa ei suuda asja seletada lihtsal moel, siis ilmselt ei tea sa sellest piisavalt. Oleme teinud teenusedisaini, disainmõtlemise ja brändingu koolitusi ja arendusprogramme juba aastast 2009 ning pole tänaseni veel negatiivset tagasisidet saanud.

KOOLITUSED JA TÖÖTOAD

Teadmiste jagamine

Mõnikord pole kalast kasu. Tuleb õppida võrku punuma ja õnge kasutama, et ise suured ideed üles noppida.

Esimesest tegutsemisaastast alates oleme loonud oma metoodikat ja tööriistu erinevate teenusedisaini väljakutsete lahendamiseks. Aastal 2009 oli teenusedisain nii uus ja tundmatu mõiste, et parim viis selle selgitamiseks oli seda ise õpetama hakata. 


Kerime 15 aastat edasi ja tänaseks on meil laiaulatuslik meetodite valik, mida komplekteerime ja täiendame vastavalt vajadusele, et õpetada teenusedisaini, kasutajakesksust, disainmõtlemist, brändistrateegiat väga erinevatele sihtrühmadele alates tudengitest, lõpetades tippspetsialistide ja juhtidega. Nagu kõigis oma tegevustes, teeme ka siin ettevalmistust ning kohandame oma materjali ja töölehed vastavalt tellija tegevusvaldkonnale, kontekstile ja vajadustele. 


Teeme nii paaritunniseid, paaripäevaseid kui ka pool aastat kestvaid innovatsiooni- ja arendusprogramme teenuste (p)arendamiseks, kuhu kaasame partneritena ka teisi koolitajaid ja korraldajaid. Sageli oleme ka ise koolitajatena mõnes teiste korraldatud programmis. 


Koolitused, töötoad ja pikemad programmid on nii era- kui ka avalikule sektorile, mitmed neist jätkuvad aastast aastasse, näiteks: 

 • Disaini Meistriklass ettevõtete teenuse- ja tootearenduseks 

 • Ringdisaini Meistriklass kestlike ärimudelite loomiseks tööstustele 

 • ATAP Avalike teenuste arendamise programm riigiasutustele 

 • Arendusprogrammid riigiasutustele: Tervisekassa, Keskkonnaamet, PTA, HARNO, jt

 • SD4X Service design for Executives kursus koos TLU, SSE Riga ja Maastrichti Ülikooliga 

 • KAJA keskastmejuhtide arenguprogramm EBSis 

 • TUJU turundusjuhtide arenguprogramm EBSis. 


Lisaks hulgaliselt loenguid ja ettekandeid rahvusvahelistel konverentsidel ning külalislektorina erinevates koolides: SSE Riga, KTH Stockholm, HyperIsland, Berghs School of Communication, Estonian Business School, TalTech, TLU, European Innovation Academy jt. Ettevõtted ja organsiatsiooonid, kellele oleme teinud kuni paaripäevaseid meeskonnakoolitusi ja töötubasid: Enefit Connect, Dagöplast, Framm, Mobire, Dentsu, Ramirent, EAS, Loodusmuuseum, Integratsiooni Sihtasutus jt. 


Kui tunned, et sinu meeskond, konverents või mõni tiimiüritus võiks kasu saada teenusedisainist, innovatsioonist, kasutajakesksusest või brändingust praktilises ja ka inimlikus võtmes, siis oled õiges kohas.


Mida me teeme:

 • 1-päevased koolitused ja töötoad

 • Mitmepäevased oskuste kasvatamise programmid

 • Innovatsiooniprogrammid ettevõtte tiimidega

 • Avalikud meistriklassid konkreetsetel teemadel

Anna endast märku ja räägime läbi.

Telefonikõne ei maksa midagi.

bottom of page