top of page

Inimesed kas kuulavad, mida sa räägid, või loevad su slaide. Kahte asja korraga nad teha ei suuda. Slaidid on selleks, et toetada sinu sõnumit, mitte selle varjamiseks.

ESINDUSLIKUD ESITLUSED

Esitluse disain

"Death by powerpoint" pole kahjuks harv erand, vaid üsna levinud reegel ka kõige soliidsemates koosolekuruumides.

Brand Manuali asjutajatel on kommunikatsiooni, reklaami ja graafilise disaini taust. Need kogemused, põhimõtted ja rusikareeglid on kehtivad ka täna, siin ja praegu – esita üks argument korraga ning eelda, et su auditoorium on ükskõikne. See aitab ja sunnib sisust esile tooma ainult olulise ning vormistama seda nii, et publiku tähelepanu oleks sinu selja taga, mitte nende peos oleval ekraanil. 


Me oleme harjunud sellega, et korporatiivsetel klientidel, spetsialistidel, juhtidel puudub oskus väärtuslikku sisu vormistada ja ette kanda. Aga küsimus pole niivõrd selles, kuidas kujundada slaide, vaid selles, kuidas kujundada sisu. Aitame hea meelega koristada ja kraamida olemasolevaid või luua nullist täiesti uusi, narratiivselt sidusaid esitlusi, mis on ka esteetiliselt meeldivad ning aitavad publikuni viia kõige olulisema. Kusjuures – kasutades selleks sinu enda organisatsiooni korporatiivset identiteeti, fonte ja värve. See tagab, et publik tunneb ära visuaalse koodi ning suudab keskenduda olululisele, jättes meelde selle, mida esitleja rääkis, kui ka selle, mida ta tegelikult mõtles. 


See võib olla sisemine raport, tegevusaruanne, projekti kokkuvõte, strateegia tutvustus, uuringu järeldused töötajatele, juhtkonnale. Või slaidid mõnel konverentsil ettekandmiseks. Või ka klassikaline pitch-deck uue kliendi või investori püüdmiseks, messil näitamiseks jne. Kõigil neist juhtudest on oluline see, et publiks saaks aru ning võtaks endaga olulised taipamised kaasa. 


Kui sa tead kedagi, kelle slaidid võiksid olla oluliselt paremad või vajad ise abi veenva esitluse koostamisel ja vormistamisel, siis me saame aidata nii sisu sõnastamise kui ka vormistamisega ning vajadusel ka ettekandjale näpunäidete jagamisega, kuidas publikut ärkvel hoida.


Mida me teeme: 

  • Tipptasemel presentatsioonid ja esitlused

  • Pitchdeckid ja onepagerid investoritele 

  • Lühiversioonid raportitest ja aruannetest

  • Ettevõttesisesed esitlused, slaidid, ettekanded

Koledatest ja tekstiküllastest esitlustest mõõt täis? Anna märku.

Telefonikõne ei maksa midagi.

bottom of page