top of page

Oleme jaganud teenusedisain teadmisi ja inspiratsiooni juba üle 15. aasta. Sest nagu Forrester Research ütleb, on see kõige olulisem disainidivaldkond, millest sa kunagi varem kuulnud ei ole!

KOGEMUSE JA INSPIRATSIOONI JAGAMINE

Avalik esinemine

Teadmised. Kogemused. Inspiratsioon. Mõtteaine. Kontekst. Väljakutsed. Meelelahutus.

Oleme sagedased esinejad konverentsidel, seminaridel, ettevõtete siseüritustel. Me ei roni lavale, et näppu viibata ja sama plaati keerutada, vaid valmistame end ette – teeme pisut kodutööd ning kohandame oma sisu teie tegevusala, väljakutsete ja ürituse konteksti järgi, pannes need teenusedisaini, kasutajakesksuse või brändingu võtmesse. Inimlikus keeles ja lihtsasti jälgitava vormistusega. 


Alates loengutest ülikoolides, inspiratsiooniseminaridest ja ettevõtete strateegiapäevadest kuni rahvusvaheliste konverentsideni – kasutaja vaatenurgast asjadele lähenemine avab alati osalejate silmi. Vajadusel aitame ka korraldusliku poolega – aitame mõtestada konverentsi teemaderingi, korraldada ja modereerida paneeldiskussioone, juhendada ja konsulteerida teisi esinejaid ning vajadusel aidata ka nende sisu, videote ja slaidide vormistamisega, et publikut ärksana hoida ning kaasa mõtlema panna. 


Esita meile väljakutse! Alates 15-minutilisest ideesprindist kuni päevapikkuste mõttetalguteni otsustajate ja tippjuhtidega. Teenusedisain on liiga oluline, et jätta see vaid disainerite hooleks – meie ülesanne on levitada sõna, inspireerida ja aidata organisatsioonidel ise sellega tegelema hakata, et enda väljakutsetele lahendused leida. Korduvalt tõestatud, et see töötab.


Mida me teeme: 

  • Konverentside ettekanded

  • Inspiratsiooniseminarid ettevõtetes

  • Paneeldiskussioonides eksperdina osalemine

  • Žüriiliikmena tagasiside andmine

  • Koolitused ja töötoad

  • ...nii eesti kui ka inglise keeles

Tekkis huvi? Võta ühendust ja arutame asja.

Telefonikõne ei maksa midagi.

bottom of page